Skauti Dobřany - úvodní stránka

Tábory 2022

Letošní tábory proběhnou v termínech:

⚠️ Změna pravidel pro testování na tábory (2021) ⚠️

Včera vyšla další změna v pravidlech pro testování na tábory. Tábora se podle aktuálních opatření smí účastnit děti, které splní jednu z podmínek:

Vzhledem k tomu, že se podmínky testování často mění i teď těsně před prázdninami, doporučujeme sledovat sekci Aktuality na našem webu, kde budeme informovat o aktuálních podmínkách pro přijetí na tábor.

Přestože jsou dovolené i antigenní testy, byli bychom rádi, aby děti přijely s potvrzením o PCR testu a vyhnuli jsme se tak testování v průběhu tábora. U dětí, které budou mít povinnost se znovu testovat během tábora, požadujeme, aby si přivezli 3 vlastní antigenní testy s sebou.

Testování na tábor

Vzhledem k aktuálním hygienickým opatřením požadujeme, aby měli všichni účastníci tábora před nástupem negativní PCR test, který bude maximálně 72 hodin starý. V opačném případě děti na tábor přijímat nebudeme. Doporučujeme si proto včas zaregistrovat termín na test na některém z odběrových míst. Více v příspěvku na stránce Junák - český skaut.